Willa Przemysław - Z widokiem na Karkonosze

Pokoje z widokiem na Karkonosze

U Nas poczujesz sie jak w górach

Willa Przemysław

Nasza Willa polożona jest przy ulicy Myśliwskiej w malowniczej cześci Karpacza. Na słonecznej działce z której rozciaga się widok na Śnieżkę i Karkonosze mieści się plac zabaw z huśtawkami, ślizgawką, domkiem ogrodowym i piaskownicą dla najmłodszych.

Nasi goście mogą korzystać z murowanego grilla oraz bezpłatnego Parkingu. W pobliżu ok. 10 minut spacerem jest Aqaparku w Hotelu Gołębiewski. Do centrum Karpacza około 15 minut spacerem.

W naszym obiekcie znajdują się dwuosobowe pokoje, oraz studio (dwa pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami). Wszystkie nasze pokoje są z łazienkami oraz TV LCD 32 cale. Na terenie Willi działa bezprzewowowa sieć WI FI.

Karpacz i Karkonosze

Leżący pod Śnieżką, najwyższym szczytem całych Sudetów Karpacz jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki w te piękne góry. W zimie działa wiele wyciągów. Stoki narciarskie oferują możliwości uprawiania narciarstwa czy snowbordu w różnych stopniach trudności.

Od stycznia 2018 zostanie uruchomiona nowa kolej linowa na Kopę oraz zainstalowany zostanie nowy system naśnieżania na stokach.

Więcej informacji

www.karpacz.pl

Pogoda

Facebook

Panoramy

NASZE POKOJE

Oferujemy pobyt w miłych i przytulnych pokojach z łazienkami, TV i balkonami, posiadamy również apartamenty rodzinne typu studio 2+2, wszystkie z TV. W samej willi dużo miejsca i przestrzeni. Na holu znajduje się mały kącik jadalny z lodówką i czajnikiem, a na dole wygodny narożnik wypoczynkowy i piłkarzyki dla dzieci. W każdym pokoju do dyspozycji:

 • łazienka;
 • TV z płaskim ekranem;
 • balkony w pokojach 2-osobowychi;
 • bezprzewodowy internet Wi- Fi w całym obiekcie obiekcie

CENNIK I PROMOCJE

  Cena noclegu: od 40 zł – 120 zł Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłata  zadatku na konto lub przekazem pocztowym w wysokości 30% wartości usługi. Pozostałe należności płatne na miejscu w dniu przyjazdu. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu jak również skrócenie pobytu nie powoduje zwrotu pieniędzy. Rezerwacja pobytu oznacza akceptację regulaminu.

 • Doba hotelowa od 14:00 i trwa do godz.11:00 w dniu wyjazdu
 • W dniu przyjazdu czekamy na gości do godziny 18:00 Jeżeli przyjazd planowany jest na godzinę późniejszą proszę o zgłoszenie tego faktu telefonicznie lub mailowo
 • DANE DO PRZELEWU: F.H.U. „SŁOWIK” Tomasz Słowik ul.Myśliwska 19 a 58-540 Karpacz
 • Nr konta dla przelwów krajowych: 47 1090 1926 0000 0001 1323 1753

Jako tytuł zapłaty prosimy podać imię i nazwisko oraz dopisek: pobyt w Willi Przemysław. W celu otrzymania faktury VAT tytułem dokonanej przedpłaty prosimy o podanie przed jej dokonaniem nr NIP oraz dokładnego adresu odbiorcy faktury.

Galeria Foto

KARKONOSZE

ATRAKCJE OKOLICY

Wyciąg Biały Jar

tk
Wyciąg kanapowy WINTERPOL w Karpaczu – Białym Jarze funkcjonuje przez cały rok. Wygodnymi sześcioosobowymi kanapami dojechać można aż pod dolną stację wyciągu na Kopę.


Śnieżka 1602 m.n.p.m.

sn
Śnieżka to królowa Karkonoszy, ich najwyższy szczyt, a także calych Sudetów. Charakterystyczne talerze na jej wierzchołku w przejrzysty dzień widać z całego Dolnego Śląska. To pierwszy cel wycieczek turystów odwiedzających Karpacz.

Wyciąg Krzesełkowy na Kopę

tk
Wyciąg krzesełkowy na Kopę jest nie lada atrakcją w Karpaczu. Zimą pozwoli cieszyć się wieloma trasami narciarskimi i korzystać z innych wyciągów w Kompleksie Narciarskim Śnieżka.


Śnieżne Kotły

sk
Dwa najlepiej wykształcone kotły polodowcowe w Karkonoszach z dobrze zachowanymi formami glacjalnymi. Są one rozdzielone wąską skalną grzędą i wciśnięte w północne zbocza głównego grzbietu Karkonoszy.

Wyciąg od Wangiem

wang
Kolejka jest wyposażona w 4-osobową kanapę. Wyciąg może przewieźć 2400 osób na godzinę. Wzdłuż niej przebiegają łatwe trasy, do nauki jazdy. Stok oświetlony nocą.


Muzeum zabawek

mz
Jest w Karpaczu takie miejsce, gdzie dorośli powracają wspomnieniami w świat dzieciństwa, a dzieci mogą ujrzeć świat zaklęty w miniaturze. Tym miejscem jest Miejskie Muzeum Zabawek, stworzone w 1995 roku z kolekcji Henryka Tomaszewskiego.

Kosciółek Wang

wang2
Kościół został zbudowany z sosnowych bali w miejscowości Vang w południowej Norwegii, na przełomie XII i XIII wieku. Powstał jako jeden z około tysiąca norweskich kościołów klepkowych.


Samotnia i Mały Staw

sam
Mały Staw to górskie jezioro przepływowe, wypełniające dno kotła polodowcowego. Ma głębokość do 7,3 m, długość linii brzegowej 756 m. Jeziorko charakteryzuje się czystą i przejrzystą wodą. Na brzegu stoi schronisko Samotnia.

Opinie

KONTAKT

Informacje kontaktowe


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości