Rezerwacja

Atrakcje w okolicy

Eksploruj nowe miejsca

Przy samym obiekcie

Wyciąg Pod Wangiem

Kolejka jest wyposażona w 4-osobową kanapę. Wyciąg może przewieźć 2400 osób na godzinę. Wzdłuż niej przebiegają łatwe trasy, do nauki jazdy. Stok oświetlony nocą.
Poznaj szczegóły

Wyciąg Żółwik

Wyciąg jest przeznaczony do nauki jazdy na nartach i snowboardzie z instruktorami Karkonoskiej Szkoły Narciarskiej.
Poznaj szczegóły

Aquapark Tropikana

Park Wodny Tropikana mieszczący się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu usytuowany jest u podnóża Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy. Położony jest 3 km od centrum miasta oraz 1,5 km od Świątyni Wang. Korzystać mogą z niego również goście spoza hotelu, w godzinach 8.00-21.00.
Poznaj szczegóły

W bliskiej okolicy

Willa Apart 19a

10 min
Wiila Apart 19a znajduje się przy Ulicy Myśliwskiej 19a. Ulica ta przebiega na krawędzi lasu i przepięknych polan. Rozpościera się z nich widok na Karkonosze ze Śnieżką w roli głównej.
Poznaj szczegóły

Kościółek Wang

15 min
Kościół został zbudowany z sosnowych bali w miejscowości Vang w południowej Norwegii, na przełomie XII i XIII wieku. Powstał jako jeden z około tysiąca norweskich kościołów.
Poznaj szczegóły

Wyciąg na Kopę

15 min
Wyciąg krzesełkowy na Kopę jest nie lada atrakcją w Karpaczu. Zimą pozwoli cieszyć się wieloma trasami narciarskimi i korzystać z innych wyciągów w Kompleksie Narciarskim Śnieżka.
Poznaj szczegóły

Biuro Turystyczne Sudety

10 min
Biuro Turystyczne SUDETY zajmuje się świadczeniem usług turystycznych gościom przyjeżdżającym do Karpacza, oraz grupom, które chciałyby poznać urok najciekawszych miejsc położonych na terenie Polski oraz naszych sąsiadów.
Poznaj szczegóły

Świat Kolejek

10 min
Stacja rodzinnej rozrywki to miejsce, w którym wraz z całą rodziną znajdziemy dobrą zabawę, bez względu na kapryśną, górską pogodę.
Poznaj szczegóły

Multimedialne Muzeum Karkonoszy

10 min
Wyjątkowa Machina Wszech Czasu zabierze Was – Drodzy Podróżnicy w fantastyczną wyprawę przez miliony lat dziejów Karkonoszy…
Poznaj szczegóły

Majestat Karkonoszy

Śnieżka 1602 m.n.p.m.

Śnieżka to królowa Karkonoszy, ich najwyższy szczyt, a także całych Sudetów. Charakterystyczne talerze na jej wierzchołku w przejrzysty dzień widać z całego Dolnego Śląska. To pierwszy cel wycieczek turystów odwiedzających Karpacz.
Poznaj szczegóły

Śnieżne Kotły

Dwa najlepiej wykształcone kotły polodowcowe w Karkonoszach z dobrze zachowanymi formami glacjalnymi. Są one rozdzielone wąską skalną grzędą i wciśnięte w północne zbocza głównego grzbietu Karkonoszy.
Poznaj szczegóły
Copyright © 2021
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram